تبلیغات
گرجستان.تفلیس.سفر.توریست - اطلاعیه مهم در زمینه تغییر قوانین بانکها در گرجستان
دوشنبه 17 تیر 1392

اطلاعیه مهم در زمینه تغییر قوانین بانکها در گرجستان

   نوشته شده توسط: س آ    

از امروز صبح مقارن ۷ می ۲۰۱۳ شرایط باز کردن حساب بانکی برای هموطنان ایرانی در اغلب بانکهای گرجستان از جمله bank of georgia تغییر کرد.شرایط بدین صورت گشته است که اگر شخصی بخواهد حساب شخصی افتتاح کند بایستی برای باز کردن آن مبلغ ۵۰ هزار لاری مطابق ۳۰۳۰۰ دلار امریکا در حساب خود برای افتتاح حساب داشته باشد.ضمنا اخذ اقامت گرجستان یا همان آی دی کارت رزیدنس منوط به داشتن حساب شخصی است.لازم به ذکر است که برای کسانی که از قبل در bank of georgia حساب داشته اند هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد و حسابهای آنان کماکان فعال می باشد تا اطلاع ثانوی این بانک.


بنابراین در صورتی که شخصی بخواهد آی دی کارت رزیدنس دریافت کند بایستی حساب شخصی در یکی از بانکهای معتبر گرجستان داشته باشد که مورد تایید اداره اقامت باشد و بانک به شما اجازه دریافت استیتمنت بانکی دهند.

ببینید شرایط و قوانین اخذ آی دی کارت رزیدنس گرجستان تغییری نکرده است و همان استیتمنت بانکی به مبلغ ۲۵۰۰ دلار در حساب شخصی کفالیت می کند ولی دیگر بانکهای معتبر گرجستان با این مبلغ حساب شخصی برای ایرانیها باز نمی کنند. ما در حال تلاش و رایزنی جهت حل این مشکل با روسای بانکها در گرجستان هستیم و به محض پیدا کردن راه حلی در اطلاعیه های بعدی اعلام خواهیم کرد.
مطالب مرتبط :


نمایش نظرات 1 تا 30